Na grzybicę Pimafucort!Kandydoza jest bardzo powszechnym problemem zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Choć warto jej przeciwdziałać odpowiednio zbilansowaną dietą, gdy już się pojawi należy zwalczać. Lek pimafucort pozwala szybko i bezpiecznie zwalczyć kandydozę pochwy, ale by nie było nawrotów wiele zależy od nas.


Na grzybicę Pimafucort!

Foto: pharmavitae.pl


W czasach, gdy żywność jest wysoce przetworzona, bogata bardziej w konserwanty, niż witaminy i mikroelementy, grzybica stała się plagą. Często jest konsekwencją antybiotykoterapii, spożywania nabiału, słodyczy, zbyt dużej ilości białego pieczywa. Choć ratowanie się lekami, takimi jak pimafucort przyniesie natychmiastową ulgę, by nie było nawrotów należy popracować nad nawykami żywieniowymi. To znaczy kategorycznie wyłączyć z diety, na około miesiąc: krowie mleko i jego przetwory, gluten( zawarty w pszenicy, a więc pieczywie, makaronach, mące, bułce tartej, i innych ). Pożywką dla grzybicy jest również cukier biały, który można zastąpić ksylitolem. Apetyt na słodkie możemy zaspokoić owocami, na które sezon w pełni, koglem-moglem z banana i jaja, zamiast cukru. Lek pimafucort jest bezpieczny nawet w ciąży i podczas karmienia piersią, jednak należy pamiętać, że zbyt częste stosowanie medykamentów przeciw grzybicy, może poskutkować uodpornieniem szczepu. Kobiety ciężarne mają dodatkową tendencję do kandydozy pochwy ze względu na burzę hormonalną. Grzybicy najsensowniej przeciwdziałać, by pimafucort był rzadką koniecznością.
Brak komentarzy.

Dodaj komentarzPoznaj smaczne produkty mleczne - riso, desery, jogurty owocowe oraz z czekoladą. Zacznij zdrowo się odżywiać każdego ranka dzięki smacznym przetworom mlecznym.

Sierpień 2014

P W Ś C P S N
« lipiec   wrzesień »
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31